עמותת כרית ביטחון: מהפכה בבטיחות ילדים במכוניות

על מנת לטפל בבעיית האסונות אשר נגרמים בעקבות שכחת ילדים ברכב, קמה עמותת כרית ביטחון עם משימה לחולל מהפכה בבטיחות ילדים ברכבים. העמותה, שנוסדה בחזון ברור ומחויבות איתנה, שמה לה למטרה לצייד כל הורה ישראלי בכלים הנדרשים למניעת טרגדיות מסוג זה.
עמותת כרית ביטחון הוקמה במטרה יחידה: למנוע מקרים קורעי לב של ילדים שנשכחו ברכבים. מתוך הכרה בדחיפות העניין, העמותה מחויבת להנגשת מערכות מניעה לכלל הציבור הישראלי. מרכזי במשימתם היא מתן ערכה חינם לכל יולדת בישראל, המבטיחה שמרגע יציאתן מבית החולים היא מצוידת לשמור על רווחת ילדה במהלך הנסיעות ברכב.


גישת העמותה מקיפה הן חדשנות והן נגישות. על ידי פיתוח מערכות ידידותיות למשתמש והסברה לאימוץ נרחב, הם שואפים ליצור תרבות של תודעת בטיחות בקרב הורים ישראלים. באמצעות שיתוף פעולה עם מוסדות בריאות וסוכנויות ממשלתיות, עמותת כרית ביטחון מבקשת ליישם פתרונות ברי קיימא המעניקים עדיפות לבטיחות הילדים בדרכים - תוך מתן דגש על הסוגייה המרכזית בה ברצון העמותה לטפל - שכחת ילדים ברכב.


באמצעות ציוד ההורים במשאבים הדרושים להם למניעת תאונות נוראיות שכאלה, עמותת כרית ביטחון שואפת להציל חיים ולמנוע טרגדיות עתידיות. ככל שהעמותה תמשיך ותצבור תאוצה, היא תביע עמה תקווה לעתיד טוב ובטוח יותר למשפחות ישראליות.